Náš příběh

1992 - Založení firmy

Naše firma vznikla v roce 1992 jako obchodní firma. V roce 1993 jsme začali dodávat na český trh výrobky průmyslové chemie. Díky vysokým poptávkám a prodeji jsme začali sami s výrobou a kompletací výrobků průmyslové chemie, ve které se nepřestáváme zdokonalovat. Neustále vyvíjíme bezpečnější a účinnější produkty dle trendů udržitelnosti a obnovitelnosti, hledáme nové bezpečné chemické látky, vyrábíme a vyvíjíme nové směsi, které jsou nehořlavé, nezapáchající, snadno biologicky odbouratelné a bezpečné pro životní prostředí.

 

2012 - Začátek výroby autokosmetiky 

Od roku 2012 jsme začali pronikat do tajů nanotechnologie a postupně vyvíjet a vyrábět nanopolymery. Začali jsme se zabývat výrobou produktů na ošetření lodí a jachet a postupně se tak propracovali až k autokosmetice, kterou jsme si zamilovali. Technický ředitel naší firmy rád říká, že autokosmetika je takové naše opečovávané dítě.

Po řadu let jsme vyráběli autokosmetiku na míru jednotlivým detailerům i detailingovým centrům, ale postupně jsme se zamýšleli nad prodejem našich výrobků i do řad automobilových nadšenců.

Postupně jsme tak začali vyvíjet naše produkty směrem k co nejjednodušší aplikaci se zachováním stejné kvality produktů. Jsme si plně vědomi, že ne každý má k dispozici svou garáž, leštičku nebo desetitisíce na péči o svou plechovou lásku, aby ji mohl svěřovat do ruk detailerům. Starat se ale určitě chcete kvalitně a proto jsme tu my.

 

antifog-31  

 

2018-2020 - Míříme směrem k nadšencům

Nejsme blázni a je nám jasné, že autokosmetiky, především ze zahraničí, je v naší republice přemíra. Chybí zde ale kvalitní česká autokosmetika. Tu jsme se rozhodli dodat my. Bez slevování z požadavků na kvalitu produktu, se zaměřením na jednoduchost aplikace.

Potřeby detailerů se od nadšenců, kteří se chtějí starat o své vozy svépomocí, liší. Proto jsme vyvinuli po značném úsilí i keramickou ochranu na 18 měsíců, ke které není potřeba leštička ani jiné spíše profesionální vybavení. Výsledek je ale jako za salonu bez nutnosti větších zkušeností a se samozřejmostí naprosté šetrnosti k laku. Tyto ochrany také disponují "jednošichtovou" aplikací, tzn. jednou aplikací nanesete otěruodolnou keramickou, hydrofobní a oleofobní ochranu.

Abychom zjistili více o vašich potřebách, začali jsme se bavit s různými lidmi, tvořili dotazníky, aby vše bylo podle Vašich představ do posledního puntíku. Během toho jsme si také automobilovou komunitu zamilovali a začali spolupracovat s okresky.cz, která sdružuje nadšence ze všech koutů naší republiky a pořádá také své akce.

 

antifog-30  

 

2021 - Výrobky Impashield připraveny dělat radost

Jsme šťastní! Stálo to spoustu úsilí, ale povedlo se konečně připravit výrobky, které jsou plně podle našich i vašich představ a prošli rukama několika znalců. Výše zmíněnou keramickou ochranou i pro neprofi použití to ale nekončí. Nadále budeme vyvíjet prémiové výrobky a doufáme, že i ve spolupráci s vámi všemi. S tím nám  můžete pomoci na našem Instagramovém profilu nebo ve skupině Okresky.cz, kde se často budeme ptát na váš názor ohledně budoucího vývoje. PS: Letos jsme začali vyvíjet nejdokonalejší ochranu skla (keramicko-zirkonovou), která bude uvedena na trh na podzim roku 2021.

Pro značku byl vybrán název Impashield. Shield symbolizuje štít pro vaše auto, zároveň (jak si jistě někteří všimli) se až nápadně podobá znaku štítu v logu diamantu. Proč diamant? Protože, když jsme se rozhodli přinést něco speciálního, myslíme to vážně. Při rozhodování, čím budeme chránit plechové lásky našich zákazníků, např. proti poškrábání, vymyslel náš technický ředitel přidání diamantů - zirkonů do složení některých výrobků. Diamant je nejtvrdší možný materiál, ochrana tak díky velmi vysoké tvrdosti chrání vůz před kamínky a škrábanci. Kohedzním můstkem = nosičem jsou nanopolymery, které zajistí ochranu i toho nejcitlivějšího laku.

 

DSC_0883-2

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz