Maxi zimní balíček - Liquid Wipers, Antifog Glass Cleaner, AquaWax, Basic Shampoo

Novinka Tip
784 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Vše, co potřebujete pro péči o Váš vůz v zimě v jedné sadě. Ideální i jako dárek pod stromeček, po jehož otevření budete před všemi za hvězdu.

Dopřejte sobě nebo výjimečné osobě ve Vašem životě klidné zimní dny bez zamlžených oken. Zbavte se také otravného dlouhého škrábání ranní námrazy z oken a užívejte si pohodlnou jízdu za deště bez stěračů. To vše navíc s chráněným lakem vozu a rychlým umytím díky aplikovanému vosku ve spreji.  

Balíček obsahuje:

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Balíček potěší opravdu každého, kdo chce mít vše na zimu pohromadě v té nejlepší kvalitě a užít si zimní období bez stresu. Jak?

1, Ochrana a rychlé mytí vozu

Vosk ve spreji ušetří čas, jednoduše se aplikuje a chrání karoserii vozu. Také ulehčuje následné mytí, které je v zimě kvůli posypové soli opravdu potřeba. Auto zvládnete pak dokonale umýt pomocí wapky raz dva bez dlouhého mrznutí venku. Ochranu vozu následně podpoří šampon s voskem, který umyje i tu nejdrsnější špínu bez rizika poškození laku.

2, Bez ranního dlouhého škrábání a mlžení oken

V zimě je taky pěkná otrava mlžení oken. S tím je konec po aplikaci Antifog Glass CleanerUž nebudete muset ráno čekat, pouštět ventilátor na okno nebo dokonce patlat okno hadříkem. Tekuté stěrače Impashield vytváří neviditelnou vrstvu mezi sklem a námrazou, takže se námraza či led plně nepřichytí a půjde jednodušeji setřít. 

3, Pohodlná jízda za deště

Tekuté stěrače Impashield zaručí dobrý výhled za deště, šetří stěrače. Užijte si tzv. efekt lotosového květu, kdy se voda zabalí do kuliček a při vyšší rychlosti než cca 50 km/h na sebe nabaluje špínu a odtéká ze skla, čímž umožňuje jízdu bez stěračů.

 

PS: Pokud chcete balíček ještě rozšířit, doporučujeme přihodit Deicer Protect - v pár sekundách rozmrazí led i námrazu, přičemž brání opětovnému zamrznutí vody. Užijete si tak rána bez škrábání oken. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz