Naše skvělá spolupráce s okresky.cz

Dnes trochu z jiného soudku než z tajů autokosmetiky a z pozadí naší firmy. Vzhůru k našemu skvělému partnerovi - okresky.cz.

Kdo jsou okresky.cz?

Okresky.cz jsou populární Facebook skupinou, která sdružuje autíčkáře napříč naší krásnou republikou a pořádá jízdy na okruzích, především v AdventureLand v Bělé pod Bezdězem, která je již takovým domovem okresků.cz. Ve skupině je nespočet přínosných diskuzí a tipu na krásné trasy, okresky v České republice i zahraničí. Za celým nápadem a projektem stojí Tomáš Kurfürst. Velice si vážíme nápomocných srdcařů, kteří milují, co dělají a nečekají za to odměnu. Zářným příkladem tohoto srdcaře je právě Tomáš, který založil celou komunitu okresky.cz. Tato komunita začala jako jedna z dalších facebookových autíčkářských skupin, ale Tomášova vytrvalost a přátelská aktivita členů skupiny ji dovedla na úplně jinou úroveň, která nás v budoucnu ještě jistě překvapí.

Autíčkářská skupina, která vybočuje z řady nejen svými skvělými akcemi

Již zmíněné akce v Bělé by měl každý milovník zajímavých jízd a stejně naladěných lidí alespoň jednou navštívit. Jednu z akcí jsme měli příležitosti navštívit i my a byli jsme nadšeni skvělou přátelskou atmosférou, kterou se povedlo zajistit a všem tyto akce s klidným srdcem doporučujeme. Tyto okreskové soboty bohužel nejsou ani mírně výdělečné a často musí být ze strany Tomáše i značně dotovány. To je velká škoda, protože podobných akcí v Česku moc není a bylo by smutné o ně přijít. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli Tomáše s jeho skupinou podpořit a na některé pořádané akce dodávat naše produkty, které Tomáš bude moci rozdat účastníkům, podpořit tak své akce a nabídnout něco navíc. Logo této skupiny budete také moci vidět na našich tématických propagačních materiálech, protože jde o partnera, kterého si opravdu ceníme a chceme ho více zviditelnit. Časem jsou v plánu větší společné akce, kterých se již nemůžeme dočkat. 

Pořádané akce jsou vždy viditelné na facebookové stránce Akce okresky.cz

Webové stránky komunity jsou již nyní dostupné na stejnojmenném webu okresky.cz

Kde se můžete přidat i vy?

Všem autíčkářům, kteří si o sobě myslí, že by zapadli do této přátelské skupiny a rádi se zapojili do jejího chodu, přispěli svými názory či příspěvky, doporučujeme přidat se do stejnojmenné facebookové skupiny pojmenované okresky.cz. Naleznete tam především krásné trasy od jednotlivých členů skupiny, kterými se můžete inspirovat a vydat se po jejich stopách. 

Brzy se o skupině dozvíte více a častokrát o nich (věříme, že nejen od nás) uslyšíte.

....protože komunity jsou to, co dělá Česko skvělou zemí <3. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz